Red Steel 2

TOP 28 v kategorii Hry na Nintendo Wii

Red Steel 2

Vyžaduje Wii Motion Plus. Jedna z prvních her jež byla vytvořena přímo na uvádění platformy Wii se vrací v druhém pokračování. Red steel 2 je pokračování first person akční...
Doporučená nabídka Prokonzole.cz

Skladem • 1 varianta48 Kč99 % • 3 810 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Žánr

• Upgrady a 360 pohled
    • Skvělé slow-motion záběry
    • Grafika
    • Někdy zlobí Motion Plus, ale jen vyjmečně

Byl jsem znuděn sportovními hrami na nintendo wii, proto jsem hledal na netu nejakou opravdu "pecku". Pak jsem našel tuto hru přímo pro motion-plus a jako student japonského umění meče sem už podle traileru nemohl odolat. Hru jsem si koupil a hned jsem ji nadšením zapnul, už úvodní film každého správného hráče upoutá aby nepřetržitě hrál, já sám jsem dva dny školu vynechal. Hlavní souboje jsou úžasné ale pravý boj začíná až na nejvyšší obtížnosti. Zajímavé a jako u jedné z mnoha her účinné upgrady všech zbraní, od katany až po samopal. Skvělé zpracování, vhodné i pro začínajíci hráče co rádi nějakou tu řežbu. Hru můžu jen chválit.

Žánr
akční
Doporučený věk

Vyžaduje Wii Motion Plus.

Jedna z prvních her jež byla vytvořena přímo na uvádění platformy Wii se vrací v druhém pokračování. Red steel 2 je pokračování first person akční hry vytvořené pouze pro Wii. Hráči se tentokráte stanou osamělým šermířem, který se najednou ocitá v podivném westernovém městě Caldera, uprostřed pouště, ozbrojen pouze mečem a pistolí.

Red Steel 2 je stejně jako první díl vytvořen pouze pro Wii a je první hrou od Ubisoftu, která má plnou podporu Wii MotionPlus, který hráčům dopřeje přesnější a citlivější ovládání jejich meče a zbraní.

Vlastnosti:

• Navštivte rozličná prostředí ve hře, od pouště až po metropole, od východní civilizace k západní.
  • Pohyby hráče s MotionPlus se snímají jedna ku jedné (jako ve skutečnosti).
  • Vidění z pohledu vlastních očí umožní více se vcítit do hry a ponořit se do víru akce.
  • Bojujte až s šesti nepřáteli na jedné obrazovce a využívejte možností spojovat údery do jednotlivých komb

• , zakoupeno v Nintendoshop.cz

• Perfektní příběh.
    • Nic jsem zatím nezjistil
  • Pero je mocnější meče. Katana je mocnější pera

Zobrazit celou recenzi na wii.hrej.cz

• , zakoupeno v Gamestation

• + skvělá single hra
    • + 100% využití ovladače
    • + příjemná grafika
    • - jenom single kampaň

Tuto hru bych zařadil mezi nejlepší hry na Nintendo Wii. Všichni kdo mají tuto konzoli by neměli váhat si pořídit Red Steel 2.

• , zakoupeno v MicroGames.cz

• - Hra má zajímavou grafiku.
    • - Na hraní je opravdu poznat přídavek pro váš ovladač Wii motion plus.
    • - Kombinace střelných zbraní a mačety.
    • - Propracované postavi.
    • - Hru velice odokonalují bossové.
    • - Hra je trochu jednotvárná.
    • - Hru si zahraje jen jeden(nemá multiplayer).

Tuto hru by jste si rozhodně nemněli nechat ujít ale pokud hledáte hru pro pobavení a na oddych, tak provás red steel 2 není správnou cetou.

HRU DOPORUČUJI Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI